Loading...

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike Kostenloser MP3-Download

Share
Add
 • Published on Jul 2, 2018

 • Stream & Download : http://smarturl.it/mikeoutnow https://www.facebook.com/eastmusicmat... Follow John Shahu on Facebook : https://www.facebook.com/johnshahumusic Mike (written by John Shahu, Elvana Gjata, Arber Zeqo) Produced by : Arbre Blass Lyrics : John Shahu, Elvana Gjata, Ledri Vula Film by: Supercut Studio Directed by: Besian Durmishi Video produced by: Adea Kelmendi Licensing : lc@eastmusicmatters.com https://instagram.com/elvanagjataaaa https://facebook.com/elvanagjatazyrtare https://twitter.com/GjataElvana (C) 2018 East Music Matters Lyrics : Chorus. Hey ti Mike Diten kur me the se ike Zerin dhe shpirtin ma fike E kam dit ti nuk vjen me Ti shkove Ne qytet tjeter u ndodhe Dhe gjysmen e more E kam dit nuk vjen me [Elvana] Ai sdin sa du Me ke rrin me dit sa du Ku je tash me dit sa du Si ndalum ditet iken Asnjehere me nuk u lidhen Jemi rrit tani my baby Ndonjehere me merr Malli per ty me merr O sa shume me merr Historia na ndau Po sikur ne te ishim bashke A thu do ishim dasht.. Chorus Hey ti Mike Diten kur me the se ike Zerin dhe shpirtin ma fike E kam dit ti nuk vjen me Ti shkove Ne qytet tjeter u ndodhe Dhe gjysmen e more E kam dit nuk vjen me [John] Drinking the night away All the memories I replay I kerkoj per ty nuk te gjej Si ndalum ditet iken Asnjehere me nuk u lidhen Jemi rrit tani my baby [Ledri] Em ki pas 2000 puthje ngat tash em ki 2000 puthje larg 2000 puthje larg Tik, tik, tik, tik tak Zemres mos i jep ti attack Ooo nah nah Vet ti ike e na le nah nah Afer meje mo nuk je nah nah Po du me dit hala a mnje Aaaaa Ki menu i ki po si ke ndore ti Po si po si ke po si ke ndore ti Syt e menen tem mo si ke ndore ti Jo jo , pse si ke ndore ti Prej dites qe ki shku ti ky djali nuk flen Bota e vogel nese mki hala en men Hapat ecin drejt rruges ku neve afer na bjen Chorus. Hey ti Mike Diten kur me the se ike Zerin dhe shpirtin ma fike E kam dit ti nuk vjen me Ti shkove Ne qytet tjeter u ndodhe Dhe gjysmen e more E kam dit nuk vjen me
 • Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike tags

Comments

 • Ermal Gaming
  Ermal Gaming 7 months ago

  H

 • Priscilla Mendez
  Priscilla Mendez 6 months ago

  Next leanguage to learn Albanian

 • Domeniko Tabbita
  Domeniko Tabbita 5 months ago (edited)

  Video girato nella mia Palermo 💗🖤🇮🇹 te Dua Elvana

 • Jake Shuey
  Jake Shuey 3 months ago

  I'm a bit late to comment but this song is 🔥🔥. Love from Pennsylvania, United states🇺🇸

 • Denis Yilmaz
  Denis Yilmaz 5 months ago

  The style of the song, the style of the voices, the way they sing it, the instruments used. I've never ever seen a song come together more perfect, the song is as close to perfect as possible

 • Sameda Canaj
  Sameda Canaj 8 months ago

  Like kush osht tu ngu kongen e tu lexu komentet 👊🔥

 • Jazmina Busho
  Jazmina Busho 5 months ago

  Amazing song. What beautiful voices and the music! Love from Albania's in Australia ♥♥♥♥

 • Jimi Mitsos
  Jimi Mitsos 6 months ago (edited)

  Si nuk tha njeri qe muziken e ben gjuha kur gjuha te tingulli bukur. Die albanische Sprache klingt sehr gut.

 • Martina Lico
  Martina Lico 6 months ago

  I love Albania

 • hafi a
  hafi a 6 months ago

  Big love from Africa

 • Abriela Gozhdari
  Abriela Gozhdari 8 months ago

  T gjith jane duke folur per Elvanen ose Ledrin, por Johni sa ze te bukur qe ka 😍😍😍 qe te 3 e kan zbukuruar kte kengen

 • Anna Tsolakis
  Anna Tsolakis 5 months ago

  This is my beautiful city Palermo ❤❤

 • Mina. Ap
  Mina. Ap 6 months ago

  I love it, from Grecce ♥️

 • Stella Meggie
  Stella Meggie 6 months ago (edited)

  Palermo, Italia my city 😘💕 love this song i listen foreign song and i can't imagine you was there for this video music💕😘

 • Sabire Boja
  Sabire Boja 5 months ago

  Jetoj ne greqi por kjo këng ka arritur deri këtu

 • SHQIPE 293
  SHQIPE 293 8 months ago

  ME NE FUND NJE KENG E HAJRIT.

 • yaminamassilya LADJOUZI

  From Algeria ✌✌✌✌✌

 • lina zev 66
  lina zev 66 1 month ago

  His voice is killing 💕 greetinga from Lithuanian girl ❤️ I dashur 💕

 • MMA WARRIOR
  MMA WARRIOR 4 months ago

  Beatiful song from SLOVAKIA 🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰

 • Kaleshi Sara
  Kaleshi Sara 6 months ago

  From Belgium I love it, vite un duo avec Flori Mumajesi la base, je bent veel mooi , elvana naturale dhe e bukur si gjithmone❤❤😍😍😘😘