Loading...

Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K) Kostenloser MP3-Download

Share
Add
 • Published on Jun 29, 2018

 • Listen to the song on https://acromaxmedia.lnk.to/DejaVu Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus) & Alban Skenderaj Lyrics, Melody: Alban Skenderaj & Young Zerka Directed by Klaudia Shehu Video: Fullmoon Production https://www.instagram.com/albanskenderaj https://www.instagram.com/youngzerka https://www.instagram.com/iam_lorenc_... https://www.instagram.com/fullmoon_pr... Deja Vu Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon Kur ti e di se asnjeri s’te zevendeson Dhe njemije vjet dhe njemije jete i jetoj me ty Por mos e bej ti cdo dite nje deja vu Per ty, per ty e fala jeten Me thuaj a nuk eshte e vertete? Per ty, per ty e hapa zemren Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte Ndaj mos u bej si nje femije Largo te lutem kete xhelozi Per ty, per ty e fala jeten Merre zemer merre komplet Eshte per ty Me call, me call, me calling on you Se n‘telefonin tim o f‘tyra jote me mu Me call, me call, me calling on you Dielli t‘ngroh ma shume me mu Ta do ty pa limit, ta do dhe ne mengjes Nje telefonate dhe baby jam express Ta do ty nate e dite, ta do si antistres Une ta fali jeten po ki kujdes, kujdes Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina Baby po me dukesh si Anna Karenina Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina Baby po me dukesh si Anna Karenina Merre zemer merre komplet Eshte per ty, per ty Merre zemer merre komplet Eshte per ty, per ty
 • Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K) tags

Comments

 • Hekuran Sina
  Hekuran Sina 1 year ago

  Kengetari me i mire sot per sot

 • flørå.N flora
  flørå.N flora 1 year ago (edited)

  Kemi shumë artistë të mëdhenjë gjithandej ku ka troje shqipëtare por ALBAN SKENDERAJ do të mbetet gjithmonë natyra zëri,thjeshtësia,dashuria çiltërsia e shpirtit të tijë njeriu më i spikatur dhe më i dashur ai edhe kur flet nxer tinguj sikur këndon!.. është artistë i lindur thjeshtë është pa asnjë difekt !👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Leonida David
  Leonida David 1 year ago

  Pa e degjuar e di qe eshte super kenge 😍😍😍❤️❤️

 • Livia_ Tasellari
  Livia_ Tasellari 1 year ago

  Alban, nuk ka fjalë për të të përshkruar ty! Je fantastik... I vetmi këngëtar shqiptar që bën kaq shumë këngë në pak kohë. Jam një fansja jote e madhe.

 • Xhuljeta ****
  Xhuljeta **** 1 year ago

  Për Ty E Fala Jetën Për Tyyyyy E Fala Zemra

 • KIDA MUSIC
  KIDA MUSIC 1 year ago

  Like nese mendon se kjo keng duhej quajtur "Per ty"!! 💖❤

 • Sigma Alpha
  Sigma Alpha 1 year ago

  Ky kurr Nuk zhgenjen

 • Adrail K
  Adrail K 1 year ago

  Edhe 1 mije vjet , edhe 1 mije jete i jetoj me ty... Awww 😍❤

 • Visitusha Tusha Ervis
  Visitusha Tusha Ervis 1 year ago (edited)

  Mega hiti verës 2018 super tekste super melodi 2 zërë të pa arritshëm në estradën shqiptare!! 🇦🇱🇦🇱

 • Kristina likaj
  Kristina likaj 1 year ago

  Like ❤ pa e degjuar mir sepse e di qe kta dy kengetar te lene pa fjaleeeeee 😘😘😘😘❤❤😘❤💕❤

 • Lena B
  Lena B 1 year ago

  Like pa e degjuar!!!Eshte e kote te mendosh qe kjo kenge mund te mos jete super...Sepse tashme e dime qe Albani kurre sdo te bej nje kenge qe nuk ja vlen 😍😍😍 👏👏👏

 • Ermioni Alb
  Ermioni Alb 1 year ago

  si gjithmon perfekt...lart dhe me lart Bano !!❤

 • Klea Pajo
  Klea Pajo 1 year ago (edited)

  Cdo kenge sukses. ..the summer of alban skenderaj 😍😍❤🌊

 • Maria Kambe
  Maria Kambe 1 year ago

  je spetakolar zmra...te.gjitha kenget super😘😘😍si ti

 • Ela Sidorela
  Ela Sidorela 1 year ago

  E adhuroj ca zeri ka Albani

 • Ellery Sn
  Ellery Sn 1 year ago (edited)

  Superrrrrrrrrrrr si gjithmon Alban❤️.... gjithashtu edhe Zerka😍😍😍😍😍 urime per ket Hit ....

 • Landi Hasani
  Landi Hasani 1 year ago

  Super ore Alban hit i ben qe n t shkruajtur letrar ku ka m bukur bravo te qoft ke nderuar Vloren ✌ Kompozim & Tekst perfekt.

 • Dëgjuesit
  Dëgjuesit 1 year ago

  Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon

 • Anxhi Anxhela
  Anxhi Anxhela 1 year ago

  Per ty per ty e fala jeten 😍😍 super❤

 • Defaultz
  Defaultz 1 year ago

  Young Zerka super!!!