Loading...

Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K) Kostenloser MP3-Download

Share
Add
 • Published on Jun 29, 2018

 • Listen to the song on https://acromaxmedia.lnk.to/DejaVu Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus) & Alban Skenderaj Lyrics, Melody: Alban Skenderaj & Young Zerka Directed by Klaudia Shehu Video: Fullmoon Production https://www.instagram.com/albanskenderaj https://www.instagram.com/youngzerka https://www.instagram.com/iam_lorenc_... https://www.instagram.com/fullmoon_pr... Deja Vu Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon Kur ti e di se asnjeri s’te zevendeson Dhe njemije vjet dhe njemije jete i jetoj me ty Por mos e bej ti cdo dite nje deja vu Per ty, per ty e fala jeten Me thuaj a nuk eshte e vertete? Per ty, per ty e hapa zemren Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte Ndaj mos u bej si nje femije Largo te lutem kete xhelozi Per ty, per ty e fala jeten Merre zemer merre komplet Eshte per ty Me call, me call, me calling on you Se n‘telefonin tim o f‘tyra jote me mu Me call, me call, me calling on you Dielli t‘ngroh ma shume me mu Ta do ty pa limit, ta do dhe ne mengjes Nje telefonate dhe baby jam express Ta do ty nate e dite, ta do si antistres Une ta fali jeten po ki kujdes, kujdes Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina Baby po me dukesh si Anna Karenina Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina Baby po me dukesh si Anna Karenina Merre zemer merre komplet Eshte per ty, per ty Merre zemer merre komplet Eshte per ty, per ty
 • Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K) tags

Comments

 • Hekuran Sina
  Hekuran Sina 1 year ago

  Kengetari me i mire sot per sot

 • flørå.N flora
  flørå.N flora 1 year ago (edited)

  Kemi shumë artistë të mëdhenjë gjithandej ku ka troje shqipëtare por ALBAN SKENDERAJ do të mbetet gjithmonë natyra zëri,thjeshtësia,dashuria çiltërsia e shpirtit të tijë njeriu më i spikatur dhe më i dashur ai edhe kur flet nxer tinguj sikur këndon!.. është artistë i lindur thjeshtë është pa asnjë difekt !👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Leonida David
  Leonida David 1 year ago

  Pa e degjuar e di qe eshte super kenge 😍😍😍❤️❤️

 • KIDA MUSIC
  KIDA MUSIC 1 year ago

  Like nese mendon se kjo keng duhej quajtur "Per ty"!! 💖❤

 • miranda 1
  miranda 1 1 year ago

  Hit i veres padyshim ♡♥♡

 • Livia_ Tasellari
  Livia_ Tasellari 1 year ago

  Alban, nuk ka fjalë për të të përshkruar ty! Je fantastik... I vetmi këngëtar shqiptar që bën kaq shumë këngë në pak kohë. Jam një fansja jote e madhe.

 • Xhuljeta ****
  Xhuljeta **** 1 year ago

  Për Ty E Fala Jetën Për Tyyyyy E Fala Zemra

 • Jonida Kocaj
  Jonida Kocaj 1 year ago

  "Dhe njemije jete dhe njemije vjet i jetoj me ty" ❤ super😍

 • Ela Sidorela
  Ela Sidorela 1 year ago

  E adhuroj ca zeri ka Albani

 • Marsela Cela
  Marsela Cela 2 days ago

  Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon

 • Adrail K
  Adrail K 1 year ago

  Edhe 1 mije vjet , edhe 1 mije jete i jetoj me ty... Awww 😍❤

 • Sigma Alpha
  Sigma Alpha 1 year ago

  Ky kurr Nuk zhgenjen

 • Geri Uk
  Geri Uk 1 month ago

  Young Zerka Alban the best in Albania..🔥🔥💣💣❤❤..

 • Denisa M Sharka
  Denisa M Sharka 1 year ago

  That's what I call a Masterpiece !! 😍

 • Xhulian Preka
  Xhulian Preka 9 months ago

  The best summer with this hit

 • Bigor Shpella
  Bigor Shpella 1 year ago

  Oh man! Another delicious track! Dashuri nga Holland. (Y)

 • TOP FOOOTBALL CK
  TOP FOOOTBALL CK 1 year ago

  Thjesht Alban Skënderaj!!😍

 • Valka Neziri
  Valka Neziri 1 year ago

  Masterpiece 😍👏

 • Ermioni Alb
  Ermioni Alb 1 year ago

  si gjithmon perfekt...lart dhe me lart Bano !!❤

 • Zorica Ivkovic - Zekic
  Zorica Ivkovic - Zekic 7 months ago (edited)

  🤷‍♀️🎼🎵🎶🎤 Bravo ! Alban bre kakav sound ... super i spot stilski ... ne razumem . Al' Svaka cast👵