Loading...

Hadise'nin annesinden veda mektubu! Evlatlardan yüzüm gülmedi Kostenloser MP3-Download

Share
Add
 • Published on Jul 27, 2018

 • Şarkıcı Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün, uyku ilacı içerek intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. Çıkan bu iddialardan sonra Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk, Gülnihal Açıkgöz'ün hastaneye kaldırıldığını doğruladı ancak bunun gıda zehirlenmesinden kaynaklandığını söyledi. Ancak Hadise'nin annesinin veda mektubunu ortaya çıktı. Şarkıcı Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz ilaç içmeden kızlarına bir mektup bıraktı. Gülnihal Açıkgöz, mektubunda kızlarına sitem ederek şu satırları yazdı: "Yavrularım hakkınızı helal edin artık. Dayanamıyorum. Belki aranızdan çekilirsem iyi olur. Ağrılar içindeyim. Babanıza 20 bin Euro'ya diş yaptırıyorsunuz. Ama benim belimin ağrısı hiç umrunuzda olmadı. Ne yapalım vademiz yetmedi. Bardağı taşıran son damla Hadise'nin 'ev sizin, araba benim' demesiydi. Hülya ilk göz ağrım. Önce Allah'a sonra birbirinize emanet olun. Allah'ım her daim sizleri korusun. Ne kötüdür ki, ne kardeşlerden ne de evlatlardan yüzüm gülmedi. Allah sizleri güldürsün."
 • Hadise'nin annesinden veda mektubu! Evlatlardan yüzüm gülmedi tags

Comments

 • badgal
  badgal 1 year ago

  O nasil bir lafa girme lan,bilip bilmeden"Ah Hadise,ah hadise,Nur bizi aramasaydi haberimiz olmazdi" Sana ne lan,sana ne it?

 • The bey King
  The bey King 1 year ago

  Su Sinem Yildiz kadar bos konusan birisi daha yok.

 • opilops opi
  opilops opi 1 year ago

  şaka gibi bunlar nasıl konuşmalar... nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz neye güveniyorsunuz... gözünüzle görüp,kulağınız ile duydunuz mu? insanın gözü de yanılır,bazen hiçbir şey göründüğü gibi olmaz... ama bilmeden yapılan karalama derin yaralar bırakır. ben sizin adınıza daha çok üzüldüm.

 • Ümit Mert Orhan
  Ümit Mert Orhan 1 year ago

  Sizlerin o masada 3 kadın arasında oturan ''Erkeğin de'' yaptığınız saçma yorumların hiç birine inandığımızı ve sizleri ciddiye aldığımızı umarım düşünmüyorsunuzdur.Hadise her defasında annesine verdiği değeri belirtir ve her zaman annesinin arkasında durur.Nur Yerlitaş diye bahsettiğiniz şahıs Hadise'nin özelini nasıl olur da kalkıp basit bir magazin programında gün yüzüne serer.İyilik yap denize at demişler sizin iyilikten anladığınız şey insanların özelini herkesin için de konuşmak mı Nur Yerlitaş? Siz değil miydiniz Şehitlerimiz hakkında atıp tutan ileri geri konuşan? Ne çabuk unutuldu ya bunların hepsi? Burada ki Nur yerlitaş'ı savunan herkeste onun fikirlerini savunuyor demektir benim için hepiniz aynı kafadasınız.Hepinizi toplasınız ne bir Hadise ne de Hadisenin kardeşleri edersiniz.Bir baltaya sap olamamış insan birikintisinden başka hiç bir şey değilsiniz hayatınızda ki en son çareniz magazin programı sunmaktır şuan da da hak ettiğiniz yerdesiniz.Hadise sayesinde de büyük Rayting yaptınız ama bu yalanlara kimse inanmaz!

 • Allahım adildir
  Allahım adildir 1 year ago (edited)

  Beyaz tv yöneticilerine sesleniyorum biraz kalite hakkaten kanala yazık dün nihat doğan bu gün bunlar boş lak lak bomboş tv 8 in bu konudaki yaklaşımındaki kaliteye bak bide şunların şarlatanlığına flash tv nin pavyon kalitesindeki eğlence programı gibi bunlarıda izleyen hakkaten varmı

 • Türkan Balli
  Türkan Balli 1 year ago

  Dogruyu nerden biliyorsunuz o evdemi yasiyorsinuz zaten annesine üzülen cocuklar reting ugruna kadini mahvetmeyin

 • Gürkan Akça
  Gürkan Akça 1 year ago

  Hadise'ye "Konsere çıkmam,jüri koltuklarında oturmam annem için gerekirse" diyen kadın. Birkaç cümle öncesinde " Annem kemoterapi görüyordu. Ben canlı yayında ağlıyordum" diyor. O zaman sende canlı yayınlara çıkmayıp annenin yanında olsaydın. Konuşuyorsanız tutarlı konuşun. Bağırarak ve olayları olduğundan fazla büyüterek reyting kasma çabanıza kıçımla gülüyorum. İyi günler diliyorum :)

 • Burcu Richter
  Burcu Richter 1 year ago

  Vampirellalar oturmuş sözde olayları yorumluyor. Muazzez Ersoy’a dün nasıl kıvırdılarsa iki gün sonra Hadise’ye de kıvırırlar.

 • shefy butterfly
  shefy butterfly 1 year ago

  insanlarin cani yanmis siz orada reyting icin bitbitbit konusuyosunuz Böyle bi acidan reyting yapilmaz bi insaf bi vicdan yaptiginiz kesinlikle insanliga sigmiyor. nur yerlitas iyi bi insan mi ki onun hareketiyle yargilayacagiz ki zaten nekadar kötü oldugunu bi daha göz önüne sürmüs oldu. Bi daha nefret ettim bu medyadan ama suc bizde sizi izleyip kaldiran biziz bi daha bu dedikodu programlarini izlemicem ya

 • Gulo Gul
  Gulo Gul 1 year ago

  Sunucular da biraz abartılı konuştular

 • Gulo Gul
  Gulo Gul 1 year ago

  Aman nur yerli tasta bir doktor önermiş aramış teşekürler deyin bana demiş hele insanlar bir kendine gelsin teşekkür ederlerdi zar

 • Recep Bakan
  Recep Bakan 1 year ago

  Bu kadın konuşuyo konuşyo ama hep konuşuyo ama ama ama nasıl bir yargılama sinir bozucu

 • Şeyma Canural
  Şeyma Canural 1 year ago

  Bu nasıl konuşmalar ya? Bu durumdan ne kadar eminsiniz ki böyle konuşabiliyorsunuz? Emin olsanız bile sizin haddinize mi? Zaten aile icinde yeterince üzücü bir durum olmuşken özellikle en başta yorum yapan kadını kınıyorum. Birazcık empati kurun.

 • Seren Nefes
  Seren Nefes 1 year ago

  Bu varlığın için de 65yaşında bir kadını intihara sürekleyecek kadarsa vay anam vay bu bilinenler ya bilinmeyenler?yazık

 • Hasan Demirbas
  Hasan Demirbas 1 year ago (edited)

  Git sende bir fabrikada çalışsana,sunucu kadın, öyle püfür püfür oturduğun yerden çıkış yapma!sana ne!!!

 • Ömer Şeker
  Ömer Şeker 1 year ago

  Sanki Iyi bir şey yapmış nur yerli taş

 • Yasemin Ce
  Yasemin Ce 1 year ago

  Amma abartıyorsunuz ya kadın hassas döneminde psikolojisinde bozukluklar var belliki kimse bel ağrısından intihar etmez Nur pisliği de ağzında kuşla gelse aferin demez bu millet algılayın yersiz nursuzu temize çıkarma politikası mıdır bu

 • Coco
  Coco 1 year ago

  ANNELER EVLATLARINA HER DAİM HAKKINI HELAL EDER, KARAKTERSİZSİNİZ BU NE YA! KESİN SESİNİZİ

 • Meriam Tonkaboni
  Meriam Tonkaboni 1 year ago

  Bu çirkef kadınlar konuştukça nasıl yüzü gülecek?

 • Thalia Fan Collection
  Thalia Fan Collection 1 year ago (edited)

  NE EDEPSİZ KADINLAR BUNLAR YA! İyi ki haberimiz oldu diyorlar, size ne kadının özelinden? Belki annelerinin ruhsal durumu iyi değil, aşırı alıngan. Nereden biliyorsunuz kötü evlat olduklarını?